Jan B. Minařík
Konvolut dvou kusů
Id: 196001
Stoletá kavárna a Zlatá ulička, olej/plátno, rozměr každého obrazu cca 39 x 45,5 cm, jeden signován vlevo dole, obrazy v původních značně poškozených rámech, v původním stavu, nečištěné, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 12065x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
79 000 Kč
Příhozy: 48