Čas na serveru 16:29:19

Jan Baptist Lambrechts - okruh
Rozhovor

Id: 509112

Rozhovor

  •  / Rozhovor / Jan Baptist Lambrechts - okruh

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 36 x 29 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu (vznik 1. pol. 18. stol.)

zobrazeno: 176x

Vyvolávací cena:
7 500

7 500

9.9.2024, 21:08:00

30.8.2024 9:54 7 500 Kč