Jan Baptist Lambrechts - okruh
Rozhovor
Id: 509112
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 36 x 29 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu (vznik 1. pol. 18. stol.)
zobrazeno: 194x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
7 500 Kč
9.9.2024, 21:08:00
30.8.2024 | 9:54 | 7 500 Kč |