Jan Baptist Lambrechts - okruh
Venkovská domácnost s novorozencem
Id: 476603
olej/plátno, rozměr 36,5 x 41 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu, v minulosti restaurováno
zobrazeno: 1023x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
19 100 Kč