Jan Baptista Homann
Mapa Evropy
Id: 308824
mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 50 x 58 cm, neznačeno, popsáno v ploše, místy pomačkáno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1269x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
7 500 Kč