Jan Baptista Homann
Mapa světa
Id: 308825
mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 51 x 59 cm, neznačeno, popsáno v ploše, list místy poškozen, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1139x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
14 500 Kč