Jan Bauch
Akt
Id: 323904
kombinovaná technika/kresba/ akvarel/papír, rozměr 43 x 25,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2110x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
17 160 Kč
Příhozy: 59