Jan Bauch
Akt
Id: 419501
olej/plátno, rozměr 30 x 44 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1064x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 58