Jan Bauch
Akt s růží
Id: 496202
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 266x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč