Jan Bauch
Andělka
Id: 427502
tempera/karton, rozměr ve výřezu 32,5 x 50,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložena expertiza prof. Dr. Miroslava Klivara
zobrazeno: 2198x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
14 000 Kč