Jan Bauch
Artisté
Id: 239603
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2116x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 51