Jan Bauch
Dívka s velkýma očima
Id: 337804
kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr 41 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, 1960, zaskleno, rámováno, publikováno v monografii Jan Bauch strana 263 viz foto
zobrazeno: 1802x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
58 500 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 82