Jan Bauch
Don Quijote
Id: 316902
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 56 x 41,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve vrchní části, znečištěná pasparta loupající se malbou, malba lehce poškozena, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 4601x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 000 Kč