Jan Bauch
Homér
Id: 181404
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 57 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1651x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč