Jan Bauch
Ikona
Id: 396002
olej/plátno, rozměr 51 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 7350x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
156 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 86