Jan Bauch
Klaun s růží
Id: 294504
olejový pastel/ruční papír, velikost listu: 41,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, volně loženo
zobrazeno: 3546x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 150 Kč