Jan Bauch
Klaun za oponou
Id: 1409
tempera/papír, rozměr ve výřezu 34 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno 47, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2610x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 000 Kč
14.10.2014, 20:06:00
12.10.2014 | 19:28 | 12 000 Kč |