Jan Bauch
Konvolut dvou kusů
Id: 36003
1) Zpívající Homér, litografie/ruční papír, velikost tisku 32,8 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno 12/100; 2) Milenci, litografie/ruční papír, velikost tisku 33,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, číslo listu 18/100; vše volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2409x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 006 Kč