Čas na serveru 12:56:41

Jan Bauch
Kostel sv. Mikuláše

Id: 502403

Kostel sv. Mikuláše

  •  / Kostel sv. Mikuláše / Jan  Bauch

olej/plátno, rozměr 62 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 3255x

Vyvolávací cena:
9 500

36 000