Jan Bauch
Krajina
Id: 292205
kombinovaná technika/papír, rozměr malby cca 45 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2877x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
8 500 Kč