Jan Bauch
Kůň
Id: 170116
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 26 cm, singováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1715x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč