Jan Bauch
Mozart
Id: 281303
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 27,5 cm, značeno a datováno vlevo nahořen, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1099x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 000 Kč