Jan Bauch
Mozart
Id: 9404
kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 55, vlevo dole č. 4, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2158x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 200 Kč