Jan Bauch
Odysseus
Id: 433812
lavírovaná kresba tuší/papír, rozměr listu 41,5 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 373x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 000 Kč