Jan Bauch
Paganini
Id: 370206
kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 44 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1322x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
36 500 Kč
Příhozy: 50