Jan Bauch
Pes, kůň a člověk
Id: 370210
kombinovaná technika/olej/lepenka, rozměr ve výřezu 45 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2034x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
42 000 Kč