Jan Bauch
Portrét
Id: 223204
kombinovaná technika/papír, rozměr malby cca 22,5 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1599x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 700 Kč