Jan Bauch
Portrét Dagmar Zelenkové
Id: 345801
olej/plátno, rozměr cca 50,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, doba vzniku po 1946, zakázková práce pro ředitele Živnobanky , malba na několika místech poškozená, oděrky na rámu
zobrazeno: 937x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 300 Kč