Jan Bauch
Portrét dívky
Id: 346805
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 37,5 cm, značeno, datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1267x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč