Jan Bauch
Portrét mezi květinami
Id: 155502
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 47 x 28 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1706x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
9 000 Kč