Jan Bauch
Postavy
Id: 123203
olejová tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 28,5 x 19,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1920x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 501 Kč