Jan Bauch
Pražské panorama
Id: 135007
tempera/lepenka, rozměr 48 x 65 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1954, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2959x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
43 000 Kč