Jan Bauch
Sekáč v sadu
Id: 302003
olej/plátno, rozměr 52 x 64 cm, neznačeno, oděrky na rámu, konzultováno původním majitelem s dr. Petrem Hartmanem (odborným pracovníkem Národní Galerie v Praze)
zobrazeno: 12224x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
59 133 Kč
Příhozy: 60