Jan Benda
Kubistické zátiší
Id: 319311
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 16,5 x 18 cm, značeno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1369x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
20 345 Kč