Jan Benda
Zátiší
Id: 319301
malba(olej)/lepenka, rozměr ve výřezu 28 x 32 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1519x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 166 Kč