Jan Benda
Zátiší s kytarou
Id: 258305
malba/lepenka, rozměr ve výřezu 20 x 26 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3679x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 111 Kč