Jan Bohumil Pospíšil
Červánky nad mořem
Id: 2366
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 9,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, původní stav
zobrazeno: 2327x
Vyvolávací cena:
700 Kč
1 200 Kč