Jan Bohumil Pospíšil
Dalmácie
Id: 365501
olej/plátno/deska, rozměr 23,5 x 18 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, popis a výstavní razítko na zadní straně
zobrazeno: 1575x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč