Jan Bohumil Pospíšil
Když se zvedají mlhy
Id: 28302
olej/plátno, rozměr 100 x 150 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3092x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 601 Kč