Jan Bohumil Pospíšil
Po dešti
Id: 337101
olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě
zobrazeno: 3916x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 63