Jan Bohumil Pospíšil
Potok v krajině
Id: 118201
olej/karton, rozměr 24,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 3168x
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 300 Kč