Jan Bohumil Pospíšil
Pražské panorama
Id: 195502
olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav obrazu viz foto
zobrazeno: 4871x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč