Jan Bohumil Pospíšil
V marině
Id: 398101
olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 1282x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 100 Kč