Jan Adolf Brandeis
Na nástupišti
Id: 1396
kombinovaná technika/kvaš/papír, velikost kresby 22 x 15,5 cm, signováno vlevo dole monogramem, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2523x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 900 Kč