Jan Dědina
Dívka v klobouku
Id: 390015
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 30 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 707x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 700 Kč