Jan Dědina
Nice
Id: 166703
olej/plátno/deska, rozměr 64 x 46 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, malba poškozena viz foto, volné v rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2365x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč