Jan Dědina
Odliv
Id: 270114
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 45,5 cm, značeno a datováno 1906 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 9318x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 600 Kč