Jan Dědina
V aterieru
Id: 6703
olej/plátno, rozměr 30 x 37 cm, značeno monogramem vpravo dole, zcela mimořádná kvalita malby, velmi dekorativní adjustace, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 2744x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč