Jan Eipell
Sen muže
Id: 538501
kombinovaná technika akryl/olej/plátno, rozměr 200 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, nerámováno
zobrazeno: 1871x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
22 000 Kč
2024,12-1,02,21,36,00
minimální příhoz 1 000 Kč