Čas na serveru 21:18:32

Jan Frans van Bredael - připsáno
Pastýřská scéna na návsi

Id: 511502

Pastýřská scéna na návsi

  •  / Pastýřská scéna na návsi / Jan Frans van Bredael - připsáno

olej/dřevo, rozměr 27,5 x 39 cm, neznačeno, rámováno

zobrazeno: 364x

Vyvolávací cena:

8 000