Jan Go Raitr
Tajemný les
Id: 253407
olej/plátno, rozměr 66 x 81 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně datováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1272x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč